Az ember mindig harmóniára törekszik – legyen szó a család és a karrier vagy az egészséges életmód és az ízletes, magyaros ételek közötti választásról, igyekszünk megtalálni az arany középutat. Nincs ez másként a hőn áhított lakásdíszítés, homlokzatdíszítés esetén sem. Megvásároljuk a vágyott lakást vagy családi házat, és szeretnénk a lehető legszebb formájában prezentálni. Szeretnénk az ingatlant stílusához illően díszíteni, de a túlzásokat elkerülni. A kevesebb olykor több. Nagyon igaz ez az állítás a stukkódíszítésre vonatkoztatva is. Az ízléses homlokzatdíszítéshez webáruházunkban több különböző funkciójú dekorációs elemet is kínálunk szériaérmékként azonos a mintával.
A következő útmutató használatával senkinek nem fog gondot okozni, hogy saját maga építse be kérgesített hungarocell stukkó léceinket. Mielőtt részletesen leírjuk, hogy pontosan mi is a feladata, hogy szakszerűen kerüljenek végső helyükre léceink nézze meg videónkat, melyben szintén végig követheti a folyamatot:
Több éves tapasztalatunk alapján könnyen kijelenthetjük, hogy az egész, kérgesített kültéri stukkó léceken túl egyéni méretezésű darabokra is szükség van szinte minden esetben. A két méter hossz dekorlécek nem minden esetben passzolnak tökéletesen ajtók- és ablakok-keretezéséhez, de gyakran a háztető, vagy a szalagpárkánynál is szükséges egy kis finomhangolás. Az általunk gyártott kéregerősített, hungarocell stukkók esetében ez nem jelenthet gondot Önnek sem, hiszen ha követi a következő pár lépést, akkor pillanatok alatt méretre szabhatja kültéri stukkó léceinket:
Homlokzat dekoráció – talán sokak fejében kicsit avittasnak hat a kifejezés, de próbáljuk egy pillanatra elvonatkoztatni a legtöbbekben megjelenő képektől, a barokkos, cirkalmas időnként a mai szemszámára giccsbe hajló homlokzatoktól, és ismerkedjünk meg a modern stukkózás rejtelmeivel, hiszen manapság már sokkal nagyobb választék áll rendelkezésre, hogy mindenki megtalálja az ízléséhez legjobban passzoló terméket.
Rejtett világítás, LED spotlámpák a folyosón, a fürdőszobában és a dolgozószobában
Sokunknak közülünk egy hosszú felújítás vagy építkezés után már nincs kapacitása az új otthonunkkal, kapcsolatos apróságokkal – például a mennyezeti világítás megtervezésével- foglalkozni. Végre elkészült a konyhabútor, megvan a hálószoba és a nappali világítás is. Mi maradt még? Azok a kisebb helyiségek, melyek otthonunk nélkülözhetetlen részei. Azok a helyiségek, melyeket nap, mint nap használunk és ez által nagyobb szerepet játszanak komfortérzetünk meglétében, mint gondolnánk. A továbbiakban megmutatjuk Önnek,
Egy hosszadalmas építkezés vagy felújítás után a várva várt beköltözés időpontja egyre közelebb kerül. Az építési munkálatok során sokan azonban átlag földi halandóként úgy érezzük, hogy több szakmai ismeretet gyűjtöttünk csempézés, falfestés vagy éppen vízvezeték-szerelés témakörben, mint eddigi életünkben összesen. Lassan kezdünk elfáradni. Pedig a renoválás izgalmas és kreatív szakasza még csak most következik! A bútorok mellett a világítás is kiemelten fontos szerepet játszik egy helyiség hangulatának kialakításában.
A fény az igazi éltető erő. Nappal a Nap elkényeztet minket fényével, még akkor is, ha néhány apró felhő próbálja elrontani örömünket. Mégis mit tudunk tenni a borús időben és este? Korábban ez problémát okozhatott, ma viszont már automatikusan nyúlunk a villanykapcsoló után. Legtöbben csak akkor gondolják végig ezt a mozdulatot, mikor a következő áramszámla sárga csekkje megérkezik, vagy újra kell gondolni lakásuk világítását. Ebben a cikkben mi most ehhez próbálunk segítséget nyújtani, s bemutatunk 3 egyszerű, ám annál csodálatosabb megoldást.
- 1
- 2